Вам також може сподобатися…

Опис

Мінеральне добриво Суперфосфат амонізований N:P+S 10:32+8, Україна

Удобрювання концентроване, комплексне, азотно-фосфорне, що містить кальцій і сірку, створено на основі азотного (сульфату аммонія) і фосфорних (аммофос і преципітату) добрив. NP 10:32 містить водорозчинні зв’язки: моноаммонійфосфат, діаммонійфосфат, сульфат аммонію та цитратноростивні зв’язки: преципіт.

Усвоювані рослинами речовини — солі, що містять азот, фосфор, сірку, кальцій, — рівномірно розподілені в кожній гранулі у легкодоступній рослині.

Одночасна присутність в кожній гранулі добрива трьох його складників – фосфатів амонію, преципіта і сульфату аммонію, обузиває їх взаємно вплив на доступність поживних речовин рослинам у ґрунті.

Які властивості і механізм взаємодії з ґрунтом основних компонентів нашого добрива?

Амофос (сміється 80% моноаммонійфосфату NH4H2PO4) і 20% про діамоніфосфату (NH4)2HPO4 — водорозроблене азотно-фосфорне добриво, яке широко використовують для різних рослин у всіх кліматичних зонах на всіх типах ґрунту. Містить 52% P2O5. Рослини швидко засвоюються, завдяки чому покупець може отримувати значну прибавку до урожаї того ж сезону, коли добриво було внесене в ґрунт, а це означає, що він швидко поверне кошти на виробництво добрива.

Преципіципітат CaHPO4•2H2O — фосфорне мінеральне добриво. Містить до 38% P2O5. Ця форма добрива належить до так званих цитратнорозробних сполук фосфору. Це означає, що вони розчиняються в лимонній кислоті, а також у ґрунтах органічними кислотами. У цьому випадку реакція розчинення йде повільніше. Почви зберігають своє плодородіння і на другий рік після внесення в них добрива.

Вважається, що найбільш доступним для рослин є водорозробна форма фосфору у вигляді іона дігідрофосфату – Н2РО4-. Але ґрунт, як правило, містить катіони Ca, Al, Fe та інші, з якими цей іон швидко взаємодіє, перекладаючи фосфор з водорозробленої форми в цитратноростиму. Ці реакції залежать від умов грунтованого середовища (хімічного складу, рН, вмісту органічних речовин і д). Отже, доступ до фосфору для рослин залежить не більше від ґрунту, до якого він доноситься, а лише від водорозробки добрив.

 

СУПЕРФАТ ДВІЙНОЇ АМОНАЗИРІВАННИЙ містить до 23% сірки і його внесення може розглядатися разом з забезпеченням рослин всіма необхідними поживними речовинами і як захід за запобігання дефіциту сірки.

Крім того, кошти на внесення добрив є невід’ємною частиною вирощування більшості культур та внеску СУПЕРФАТА ДВІЙНОГО АМОНАЗИЗУВАННОГОРазом з посівом може розглядатися як ще один оптимізуючий фактор.

За допомогою СУПЕРФАТ ДВІЙНОЇ АМОНАЗІЗИРІВАННИЙ – NP 10-32(S), ви отримуєте відчутний ефект у вигляді:

·         збалансованості поживних речовин і економії внесення азоту-фосфору-сери-кальція;

·         нейтральність, що працює в різних напрямках, залежно від кислотності ґрунту, завдяки поєднання преципіту і сульфату аммонію;

·         пролонгована дія добрива, яка запобігає швидке вимивання фосфору, сірки й азоту за рахунок того, що всі елементи знаходяться в одній гранулий формулі.

·         Пониження засоленості ґрунту завдяки вмісту кальцію;

·         неспоживаність при тривалому збереженні.

Той, хто діє протягом двох місяців від початку внесення, СУПЕРФАТ ПОДВІЙНИЙ АМОНІЗОВАНИЙ дає всім культурам, озимним і яровим (особливо приготовленим під зяблем ґрунтом), отримати максимальний ефект засвоєння всіх складових поживних речовин, які містяться в ньому.

Ціна на Мінеральне добриво Суперфосфат амонізований N:P+S 10:32+8, Україна відповідно прайсу.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мінеральне добриво Суперфосфат амонізований N:P+S 10:32+8, Україна  з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Склад

NH4H2PO4+NH4NO3+KCL

Тарна одиниця

50 кг

Культура

Інші зернові культури, Абрикос, Баклажани, Бобові, Буряк, Виноград, Всі сільськогосподарські культури, Горох, Гречка, Груша, Зернові, Зернові колосові культури, Капуста, Картопля, Кормові трави, Кукурудза, Кущі, Люцерна, Морква, Овочі, Пар, Плодово-ягідні, Ріпак, Соняшник, Яблуня

Спосіб внесення

Для основного внесення

Норма витрат препарату, г/га

100-500 кг/га

Мінеральне добриво Суперфосфат ПОДВІЙНИЙ N:P+S 10:32+8, Україна, 50 кг

1 949 грн.

Мінеральне добриво Суперфосфат ПОДВІЙНИЙ N:P+S 10:32+8, Україна, 50 кг

1 949 грн.

Артикул: 89418 Категорії: , Позначки: ,