Вам також може сподобатися…

Опис

Селітра аміачна (NH4NO3). Тара Біг-бег. За доплату можливе фасування у мішки.

Амонійно-нітратне добриво, що містить азот в співвідношенні NH4:NO3 – 1:1.

Виробляється у вигляді білих гранул з жовтуватим або рожевим відтінком. Добриво фізіологічно кисле (1ц добрива нейтралізується 0,74 ц СаСО3), водорозчинне, гігроскопічна. При обробці гранул спеціальними гідрофобними добавками, не злежується.

 

Характеристика аміачної селітри

Масова частина, % азоту 34,4, води, не більше 0,2-0,3
Гранулометричний склад, %: масова частина гранул розміром від 1 – 4 мм, не менше 95, в тому числі від 2 до 4 мм, не менше 80, 1 мм, не більше 3
Гігроскопічна точка при відносній вологості повітря та t=20С, % 63,3 Об’ємна маса, т/м3 0,82
Застосовується у всіх ґрунтово-кліматичних зонах при основному, передпосівному добриві та для підживлення сільськогосподарських культур. Доцільно застосовувати навесні для підживлення озимих, ярих зернових, овочевих культур локально та поверхнево. Не рекомендується застосовувати восени, оскільки у добриві міститься 50% нітратної форми азоту, який вимивається з ґрунту промивними водами за рахунок опадів. Добриво потрібно зберігати у тарі поліпропілену, яка не пропускає воду та у сухих складських приміщеннях. Cелітра аміачна вибухо- та вогненебезпечна. Норми внесення удобрення встановлюються за результатами агрохімічних аналізів ґрунту, біологічних особливостей культур та запланованого врожаю.
Основні
Вид добрива Аміачна селітра
Препаративна форма   Гранули  
Упаковка
Упаковка Біг-бег

Ціна на Селітра аміачна відповідно прайсу. Продаж від 5 кг.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мінеральне добриво Селітра аміачна з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

5 кг

Культура

Інші зернові культури, Абрикос, Баклажани, Бобові, Буряк, Виноград, Всі сільськогосподарські культури, Горох, Гречка, Груша, Зернові, Зернові колосові культури, Капуста, Картопля, Кормові трави, Кукурудза, Кущі, Люцерна, Морква, Овочі, Пар, Плодово-ягідні, Ріпак, Соняшник, Яблуня

Спосіб внесення

Для основного внесення

Норма витрат препарату, г/га

100-500 кг/га

Мінеральне добриво Аміачна селітра, N: 34,4%, 5 кг

275 грн.

Мінеральне добриво Аміачна селітра, N: 34,4%, 5 кг

275 грн.

Артикул: 89414 Категорії: , Позначка: