Вам також може сподобатися…

Опис

Мінеральне добриво Суперфосфат подвійний амонізований N:P+S 10:32+8, Україна

Удобрювання концентроване, комплексне, азотно-фосфорне, що містить кальцій і сірку, створено на основі азотного (сульфату аммонія) і фосфорних (аммофос і преципітату) добрив. NP 10:32 містить водорозчинні зв’язки: моноаммонійфосфат, діаммонійфосфат, сульфат аммонію та цитратноростивні зв’язки: преципіт.

Усвоювані рослинами речовини — солі, що містять азот, фосфор, сірку, кальцій, — рівномірно розподілені в кожній гранулі у легкодоступній рослині.

Одночасна присутність в кожній гранулі добрива трьох його складників – фосфатів амонію, преципіта і сульфату аммонію, обузиває їх взаємно вплив на доступність поживних речовин рослинам у ґрунті.

Які властивості і механізм взаємодії з ґрунтом основних компонентів нашого добрива?

Амофос (сміється 80% моноаммонійфосфату NH4H2PO4) і 20% про діамоніфосфату (NH4)2HPO4 — водорозроблене азотно-фосфорне добриво, яке широко використовують для різних рослин у всіх кліматичних зонах на всіх типах ґрунту. Містить 52% P2O5. Рослини швидко засвоюються, завдяки чому покупець може отримувати значну прибавку до урожаї того ж сезону, коли добриво було внесене в ґрунт, а це означає, що він швидко поверне кошти на виробництво добрива.

Преципіципітат CaHPO4•2H2O — фосфорне мінеральне добриво. Містить до 38% P2O5. Ця форма добрива належить до так званих цитратнорозробних сполук фосфору. Це означає, що вони розчиняються в лимонній кислоті, а також у ґрунтах органічними кислотами. У цьому випадку реакція розчинення йде повільніше. Почви зберігають своє плодородіння і на другий рік після внесення в них добрива.

Вважається, що найбільш доступним для рослин є водорозробна форма фосфору у вигляді іона дігідрофосфату – Н2РО4-. Але ґрунт, як правило, містить катіони Ca, Al, Fe та інші, з якими цей іон швидко взаємодіє, перекладаючи фосфор з водорозробленої форми в цитратноростиму. Ці реакції залежать від умов грунтованого середовища (хімічного складу, рН, вмісту органічних речовин і д). Отже, доступ до фосфору для рослин залежить не більше від ґрунту, до якого він доноситься, а лише від водорозробки добрив.

 

СУПЕРФАТ ДВІЙНОЇ АМОНАЗИРІВАННИЙ містить до 23% сірки і його внесення може розглядатися разом з забезпеченням рослин всіма необхідними поживними речовинами і як захід за запобігання дефіциту сірки.

Крім того, кошти на внесення добрив є невід’ємною частиною вирощування більшості культур та внеску СУПЕРФАТА ДВІЙНОГО АМОНАЗИЗУВАННОГОРазом з посівом може розглядатися як ще один оптимізуючий фактор.

За допомогою СУПЕРФАТ ДВІЙНОЇ АМОНАЗІЗИРІВАННИЙ – NP 10-32(S), ви отримуєте відчутний ефект у вигляді:

·         збалансованості поживних речовин і економії внесення азоту-фосфору-сери-кальція;

·         нейтральність, що працює в різних напрямках, залежно від кислотності ґрунту, завдяки поєднання преципіту і сульфату аммонію;

·         пролонгована дія добрива, яка запобігає швидке вимивання фосфору, сірки й азоту за рахунок того, що всі елементи знаходяться в одній гранулий формулі.

·         Пониження засоленості ґрунту завдяки вмісту кальцію;

·         неспоживаність при тривалому збереженні.

Той, хто діє протягом двох місяців від початку внесення, СУПЕРФАТ ПОДВІЙНИЙ АМОНІЗОВАНИЙ дає всім культурам, озимним і яровим (особливо приготовленим під зяблем ґрунтом), отримати максимальний ефект засвоєння всіх складових поживних речовин, які містяться в ньому.

Ціна на Мінеральне добриво Суперфосфат амонізований N:P+S 10:32+8, Україна відповідно прайсу.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мінеральне добриво Суперфосфат амонізований N:P+S 10:32+8, Україна  з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Склад

NH4H2PO4+NH4NO3+KCL

Тарна одиниця

5 кг

Культура

Інші зернові культури, Абрикос, Баклажани, Бобові, Буряк, Виноград, Всі сільськогосподарські культури, Горох, Гречка, Груша, Зернові, Зернові колосові культури, Капуста, Картопля, Кормові трави, Кукурудза, Кущі, Люцерна, Морква, Овочі, Пар, Плодово-ягідні, Ріпак, Соняшник, Яблуня

Спосіб внесення

Для основного внесення

Норма витрат препарату, г/га

100-500 кг/га

Мінеральне добриво Суперфосфат Подвійний амонізований N:P+S 10:32+8, Україна, 5 кг

380 грн.

Мінеральне добриво Суперфосфат Подвійний амонізований N:P+S 10:32+8, Україна, 5 кг

380 грн.

Артикул: 89489 Категорії: , Позначки: ,