Вам також може сподобатися…

Опис

Карбамід (сечовина) – хімічна речовина з формулою H2N-CO-NH2, чудово розчинна у воді, спирті, рідкому аміаку і сірчистому ангідриді. У промисловості карбамід синтезують з аміаку та вуглекислого газу за допомогою реакції Базарова. Саме тому виробництво карбаміду найчастіше поєднане із виробництвом аміаку. Карбамід містить близько 46% азоту, тим самим є найбільш концентрованим азотним добривом. Добриво випускається у двох марках А та Б. Марка А призначена для промислового використання, марка Б – для сільського господарства.

Речовина добре розчиняється у воді і при зберіганні не злежується.

Застосовується для всіх видів грунтів як основне і передпосівне добриво, а також як підживлення. Ефективність карбаміду, використаного як основне добриво, нічим не поступається відомою всім аміачною селітрою. У той самий час саме карбамід містить найбільше азоту, що забезпечує високу доцільність його використання. Карбамід також використовується як позакореневе підживлення овочевих, плодових культур і пізніх підживлень пшениці, спрямованих на підвищення вмісту білка в готовому зерні. Карбамід цінний тим, що при контакті з рослиною не відбувається опіку, а отже, не завдається шкоди листям. Ця якість забезпечує відмінну засвоюваність добривом. Водночас при поверхневому внесенні в ґрунт, карбамід необхідно відразу ж закладати, щоб запобігти втраті азоту через випаровування аміаку.

При використанні карбаміду в кислих ґрунтах рекомендується на кожен центнер добрива використовувати як добавку 0,8 ц карбонату кальцію. Також карбамід можна змішувати з фосфоритним борошном або суперфосфатом. Варто зазначити, що карбамід дуже стійкий проти вилуговування, що особливо актуально для поливного землеробства. Добриво може бути внесене в ґрунт як у твердому вигляді, так і у формі розчинів з іншими рідкими азотними добривами.

Найчастіше карбамід використовують як добрива для картоплі, цукрових буряків та овочевих культур.

Пшениця, жито, овес: основне внесення із розрахунку 100-150 кг на 1 гектар.

Соняшник: близько 80-120 кг на 1 га. Кукурудза зернова: передпосівне або основне внесення – 110-160 кг на 1 га.

Овочеві культури: перед посадкою вноситься 5-12 г на 1 кв. метр; в період вегетації – підживлення з розрахунку 5-10 г на 1 кв. метр; позакореневе підживлення до цвітіння – 3 літри робочого розчину (50-60 грам карбаміду на 10 літрів води) на 100 кв. метрів оброблюваної культури.

Дерева та чагарники, декоративні та плодово-ягідні: Підживлення проводиться через 5-7 днів після завершення цвітіння і повторна обробка через 21-28 днів – внесенням 20-30 г карбаміду, розчиненого в 10 літрах води, або на 1 кв. метр 15-20 г сухого карбаміду.


Продаж від 10 кг

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мінеральне добриво карбамід сечевина добриво N46.2% з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Склад

N46.2%

Тарна одиниця

10 кг

Культура

Інші зернові культури, Абрикос, Баклажани, Бобові, Буряк, Виноград, Всі сільськогосподарські культури, Горох, Гречка, Груша, Зернові, Зернові колосові культури, Капуста, Картопля, Кормові трави, Кукурудза, Кущі, Люцерна, Морква, Овочі, Пар, Плодово-ягідні, Ріпак, Соняшник, Яблуня

Спосіб внесення

Для основного внесення

Мінеральне добриво карбамід сечевина добриво N46.2%, 10 кг

490 грн.

Мінеральне добриво карбамід сечевина добриво N46.2%, 10 кг

490 грн.

Артикул: 894-3-1-1-2-1-1-1-2 Категорії: , Позначка: