Вам також може сподобатися…

Опис

Селітра аміачна (NH4NO3). Тара Біг-бег. За доплату можливе фасування у мішки.

Амонійно-нітратне добриво, що містить азот в співвідношенні NH4:NO3 – 1:1.

Виробляється у вигляді білих гранул з жовтуватим або рожевим відтінком. Добриво фізіологічно кисле (1ц добрива нейтралізується 0,74 ц СаСО3), водорозчинне, гігроскопічна. При обробці гранул спеціальними гідрофобними добавками, не злежується.

 

Характеристика аміачної селітри

Масова частина, % азоту 34,4, води, не більше 0,2-0,3
Гранулометричний склад, %: масова частина гранул розміром від 1 – 4 мм, не менше 95, в тому числі від 2 до 4 мм, не менше 80, 1 мм, не більше 3
Гігроскопічна точка при відносній вологості повітря та t=20С, % 63,3 Об’ємна маса, т/м3 0,82
Застосовується у всіх ґрунтово-кліматичних зонах при основному, передпосівному добриві та для підживлення сільськогосподарських культур. Доцільно застосовувати навесні для підживлення озимих, ярих зернових, овочевих культур локально та поверхнево. Не рекомендується застосовувати восени, оскільки у добриві міститься 50% нітратної форми азоту, який вимивається з ґрунту промивними водами за рахунок опадів. Добриво потрібно зберігати у тарі поліпропілену, яка не пропускає воду та у сухих складських приміщеннях. Cелітра аміачна вибухо- та вогненебезпечна. Норми внесення удобрення встановлюються за результатами агрохімічних аналізів ґрунту, біологічних особливостей культур та запланованого врожаю.
Основні
Вид добрива Аміачна селітра
Препаративна форма   Гранули  
Упаковка
Упаковка Біг-бег

Ціна на Селітра аміачна відповідно прайсу. Продаж від 5 кг.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мінеральне добриво Селітра аміачна з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

50 кг

Культура

Інші зернові культури, Абрикос, Баклажани, Бобові, Буряк, Виноград, Всі сільськогосподарські культури, Горох, Гречка, Груша, Зернові, Зернові колосові культури, Капуста, Картопля, Кормові трави, Кукурудза, Кущі, Люцерна, Морква, Овочі, Пар, Плодово-ягідні, Ріпак, Соняшник, Яблуня

Спосіб внесення

Для основного внесення

Норма витрат препарату, г/га

100-500 кг/га

Мінеральне добриво Аміачна селітра, N: 34,4%, 50 кг

1 549 грн.

Мінеральне добриво Аміачна селітра, N: 34,4%, 50 кг

1 549 грн.

Артикул: 89413 Категорії: , Позначка: