Опис

Фосфорне добриво Амофос, Амофоска – одне з найбільш дієвих і ефективних у цій групі. Однаково часто використовується на території всієї України. Вносять при посіві або при підготовці землі до сезону. Норма витрати приблизно 20-30 гр на м.кв. Також на будь-якому етапі дозрівання і зростання зернових культур, а також коренеплодів використовують як мінеральну підгодівлю. Використовують амоній фосфорнокислий не тільки зі ставкою на його вплив на майбутні пагони, але і при дефіциті фосфору в рослинах. Дане добриво має цілу низку позитивних властивостей:
– Збільшення врожайності
– Збільшення термінів зберігання плодів
– Поліпшення смакових якостей і кількості корисних властивостей
– Розвиток більш об’ємною і міцної кореневої системи

Формула аммофоскі дуже легко засвоюється тому це добриво діє дуже швидко. Найчастіше цей комплекс застосовують в тих умовах, де для розвитку рослини не потрібно занадто багато азоту.

Помічено, що це дуже вигідне, в фінансовому плані, добриво. Особливо добре проявляє себе в зв’язці з препаратами, що містять азот, як наприклад аміачна селітра. При такій комбінації врожайність збільшується від 15 до 45%.

І якщо у великих, фермерських господарствах амофос застосовують більш-менш правильно, то, наприклад, дачники роблять це не зовсім вірно. Найчастіше добриво підсипають під всі рослини що є на ділянці. Так робити не потрібно. Все-таки це не чарівна паличка на будь-який випадок. А ось, наприклад, картоплі, використавши цей препарат, ви дуже допоможете. Як підсумок, отримаєте високий і крохмалисті урожай. На лунку потрібно виділити 2 гр. Виноград теж любить амоній фосфорнокислий. Ранньою весною розведіть 400 г десятьма літрами води і намочіть землю, в якій росте виноград. А після того, як лоза випустить листя, зробіть наступну підгодівлю: розведіть 150 г десятьма літрами і окропити листя. Таким чином ви підвищите поживний склад винограду і забезпечите захист від нітратів, які можуть накопичуватися в гронах.
Столовий, кормовий, цукровий буряк також потребують амофоскі. Мінеральне добриво забезпечує підвищене накопичення цукру. Норма витрати наступна: 10 г добрива на 2 метри.

Будьте уважні і ставитеся з турботою до свого врожаю. Адже недолік фосфору в рослинах дуже негативно на них впливає.

Ціна на Мінеральне добриво Амофос 12/52 відповідно прайсу.

Продаж від 1 мішка 10 кг.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мінеральне добриво Амофос 12/52 з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

10 кг

Культура

Бобові, Гречка, Зернові, Картопля, Кукурудза, Ріпак, Соняшник

Країна виробництва

Россия

Спосіб внесення

Для основного внесення

Виробник

Норма витрат препарату, г/га

60-90 кг/га

Мінеральне добриво Амофос, Амофоска, Украина, Фосагро, 12/52, 10 кг

690 грн.

Мінеральне добриво Амофос, Амофоска, Украина, Фосагро, 12/52, 10 кг

690 грн.

Артикул: 894-3 Категорії: ,