Вам також може сподобатися…

Опис

Карбамід (сечовина) – старе і перевірене часом добриво, яке застосовується повсюдно і вважається універсальним. Крім цього, воно входить до складу багатокомпонентних сумішей, призначених для комплексної обробки полів і присадибних ділянок.

Хімічний склад цього добрива не змінюється роками. Як і раніше хімічну речовина на 46,2% складається з азоту.Як і всі добрива з високим вмістом азоту карбамід дає поліпшення росту рослин, підвищує врожайність, а у зернових культур підвищує вміст білка. Особливість цього препарату також полягає в тому, що він може використовуватися як засіб для боротьби з хворобами рослин і зимуючими комахами-шкідниками. До таких комах відносять такі види: яблуневий квіткоїд; мідяниця; тля; довгоносик. Серед захворювань ефективно усуваються: парша, пурпурова плямистість, моніліальний опік. Як розводити сечовину для поливу. Оскільки карбамід розчиняється в воді, зручно його вносити за допомогою поливу рослин. Але при цьому важливо дотримуватися концентрацію. Для суниці, капусти, томатів і огірків вона становить 20-30 грам на 10-літрове відро. Під одну рослину потрібно внести по 1 літру такого розчину. Такий же розчин вноситься під кущі смородини, а агрус зажадає концентрацію вдвічі нижче.

Ціна на Карбамід (сечовина) відповідно прайсу.
Продаж від 1 т.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мінеральне добриво Карбамід (сечовина) з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Склад

NH4H2PO4+NH4NO3+KCL

Тарна одиниця

5 кг

Культура

Інші зернові культури, Абрикос, Баклажани, Бобові, Буряк, Виноград, Всі сільськогосподарські культури, Горох, Гречка, Груша, Зернові, Зернові колосові культури, Капуста, Картопля, Кормові трави, Кукурудза, Кущі, Люцерна, Морква, Овочі, Пар, Плодово-ягідні, Ріпак, Соняшник, Яблуня

Спосіб внесення

Для основного внесення

Норма витрат препарату, г/га

100-500 кг/га

Мінеральне добриво Карбамід N: 46,2 %, Україна, 5 кг

299 грн.

Мінеральне добриво Карбамід N: 46,2 %, Україна, 5 кг

299 грн.

Артикул: 89467 Категорії: , Позначки: ,