Вам також може сподобатися…

Опис

Карбамід (сечовина) – хімічна речовина з формулою H2N-CO-NH2, чудово розчинна у воді, спирті, рідкому аміаку і сірчистому ангідриді. У промисловості карбамід синтезують з аміаку та вуглекислого газу за допомогою реакції Базарова. Саме тому виробництво карбаміду найчастіше поєднане із виробництвом аміаку. Карбамід містить близько 46% азоту, тим самим є найбільш концентрованим азотним добривом. Добриво випускається у двох марках А та Б. Марка А призначена для промислового використання, марка Б – для сільського господарства.

Речовина добре розчиняється у воді і при зберіганні не злежується.

Застосовується для всіх видів грунтів як основне і передпосівне добриво, а також як підживлення. Ефективність карбаміду, використаного як основне добриво, нічим не поступається відомою всім аміачною селітрою. У той самий час саме карбамід містить найбільше азоту, що забезпечує високу доцільність його використання. Карбамід також використовується як позакореневе підживлення овочевих, плодових культур і пізніх підживлень пшениці, спрямованих на підвищення вмісту білка в готовому зерні. Карбамід цінний тим, що при контакті з рослиною не відбувається опіку, а отже, не завдається шкоди листям. Ця якість забезпечує відмінну засвоюваність добривом. Водночас при поверхневому внесенні в ґрунт, карбамід необхідно відразу ж закладати, щоб запобігти втраті азоту через випаровування аміаку.

При використанні карбаміду в кислих ґрунтах рекомендується на кожен центнер добрива використовувати як добавку 0,8 ц карбонату кальцію. Також карбамід можна змішувати з фосфоритним борошном або суперфосфатом. Варто зазначити, що карбамід дуже стійкий проти вилуговування, що особливо актуально для поливного землеробства. Добриво може бути внесене в ґрунт як у твердому вигляді, так і у формі розчинів з іншими рідкими азотними добривами.

Найчастіше карбамід використовують як добрива для картоплі, цукрових буряків та овочевих культур.

Пшениця, жито, овес: основне внесення із розрахунку 100-150 кг на 1 гектар.

Соняшник: близько 80-120 кг на 1 га. Кукурудза зернова: передпосівне або основне внесення – 110-160 кг на 1 га.

Овочеві культури: перед посадкою вноситься 5-12 г на 1 кв. метр; в період вегетації – підживлення з розрахунку 5-10 г на 1 кв. метр; позакореневе підживлення до цвітіння – 3 літри робочого розчину (50-60 грам карбаміду на 10 літрів води) на 100 кв. метрів оброблюваної культури.

Дерева та чагарники, декоративні та плодово-ягідні: Підживлення проводиться через 5-7 днів після завершення цвітіння і повторна обробка через 21-28 днів – внесенням 20-30 г карбаміду, розчиненого в 10 літрах води, або на 1 кв. метр 15-20 г сухого карбаміду.


Продаж від 5 кг

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мінеральне добриво карбамід сечевина добриво N46.2% з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Склад

N46.2%

Тарна одиниця

5 кг

Культура

Інші зернові культури, Абрикос, Баклажани, Бобові, Буряк, Виноград, Всі сільськогосподарські культури, Горох, Гречка, Груша, Зернові, Зернові колосові культури, Капуста, Картопля, Кормові трави, Кукурудза, Кущі, Люцерна, Морква, Овочі, Пар, Плодово-ягідні, Ріпак, Соняшник, Яблуня

Спосіб внесення

Для основного внесення

Мінеральне добриво карбамід сечевина добриво N46.2%, 5 кг

299 грн.

Мінеральне добриво карбамід сечевина добриво N46.2%, 5 кг

299 грн.

Артикул: 894-3-1-1-2-1-1-1-2-1 Категорії: , Позначка: