Опис

Вуксалице дуже ефективні суспензії для позакореневого обробки рослин та обробки насіння, а також комплекс інноваційних рішень, що дозволяють досягати високої ефективності.

Вуксал Цинк ПЛЮС – висококонцентроване листкове добриво-суспензія, що містить цинк, призначений для попередження і контролю дефіциту цинку у сільськогосподарських та садових культур. Вуксал Цинк ПЛЮС- суспензія для позакореневого живлення рослин. Основний компонент суспензії (EDTA) робить застосування продукту безпечним порівняно зі стандартними продуктами, що містять оксид цинку. Вуксал Цинк ПЛЮС забезпечує швидку абсорбцію на листках (початковий ефект), завдяки слабокислій реакції продукту (рН 6,2) він абсолютно безпечний для рослинних тканин, не викликає опіків та не розчиняє захисну кутикулу листка.

Суспензія Вуксал Цинк ПЛЮС забезпечує швидке проникнення цинку через листкову поверхню (відмінний стартовий ефект),а також тривалий ефект завдяки унікальним властивостям приліпача.

Ціна на Вуксал Цинк відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 10 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Вуксал Цинк Unifer з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

10 л

Спосіб обробки

Внекорневая подкормка

Виробник

Культура

Кукурудза, Пшениця, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак, Ріпак озимий, Соя

Норма витрат препарату, г/га

1,0-2,0 л/га

Мікродобриво Вуксал Цинк Плюс, WUXAL, Unifer 10 л, ціна за 1 л

457 грн.

Немає в наявності

Артикул: 28009-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1 Категорія: