Опис

Вуксал Універсал – висококонцентрованих суспензія NPK для позакореневого внесення, що забезпечує додаткове харчування всіх культур з метою запобігання або контролю дефіциту бору і цинку, підтримки зростання рослини в умовах фізіологічного стресу.
Вуксал Універсал відмінно підходить для застосування на багатьох сільськогосподарських культурах в ранні фази розвитку, коли молода коренева система ще не в змозі повністю забезпечити рослини повноцінним харчуванням. Оптимізуючи харчування, Вуксал Універсал також стабілізує здоров’я рослин і їх стійкість до захворювань.

Ціна на Вуксал Універсал відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 10 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Вуксал Універсал з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

10 л

Спосіб обробки

Внекорневая подкормка

Виробник

Культура

Всі сільськогосподарські культури

Мета внесення

активізація росту коренів, підвищення врожайності, усунути дефіцит мікроелементів

Норма робочого розчину

250-300 л/га

Норма витрат препарату, г/га

2,0-5,0 л/га

Мікродобриво, Вуксал Універсал, Wuxal, 10 л, ціна за 1 л

434 грн.

Немає в наявності

Артикул: 28009-1-3 Категорія: