Опис

Вуксалице дуже ефективні суспензії для позакореневого обробки рослин та обробки насіння, а також комплекс інноваційних рішень, що дозволяють досягати високої ефективності.

Вуксал Grano – це комплексна суспензія з правильно підібраним складом поживних речовин відповідно до вимог зернових культур.

Вуксал Grano  характеризується високим вмістом азоту та сірки, а також магнію, міді, марганцю та цинку. Вуксал Grano підвищує ефективність фотосинтезу, особливо  в умовах стресу, що супроводжується збільшенням вмісту хлорофілу. Цей процес приводить до затримки старіння верхівкового листка.

Фізіологічна активність верхівкового листка, особливо при стимуляції азотом, сіркою, магнієм та мікроелементами, сильно впливає на вміст білка в зерні та урожайність зернових культур. Стимуляція фотосинтезу в умовах стресу, також покращує засвоєння елементів живлення кореневою системою.

Ціна на Вуксал Грано відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 10 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Вуксал Грано Unifer з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

10 л

Спосіб обробки

Внекорневая подкормка

Виробник

Культура

Овес, Пшениця, Ріпак, Ячмінь

Норма витрат препарату, г/га

2,0-4,0 л/га

Мікродобриво Вуксал Грано Grano, WUXAL, Unifer 10 л, ціна за 1 л

520 грн.

Немає в наявності

Артикул: 28009-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2 Категорія: