Опис

Вуксалице дуже ефективні суспензії для позакореневого обробки рослин та обробки насіння, а також комплекс інноваційних рішень, що дозволяють досягати високої ефективності.

Вуксал CalciBor – висококонцентрована суспензія з вмістом Кальцію та Бору для зниження стресу й попередження абортивності у бобових рослин, що володіє властивістю рН-корекції (для ефективної роботи ЗЗР), а також із додатковими ефектами прилипача та сурфактанту.

Вуксал CalciBor містить достатньо велику кількість цих елементів (кальцію та бору), таким чином, його застосування на бобових рослинах сприяє покращенню процесу запилення та знижує абортивність квіток, бобів і насіння. На відміну від більшості боровмісних «мікродобрив» на основі боретаноламіна, не підвищує показник рН розчину до лужного рівня, а навпаки створює сприятливі умови для ефективної дії ЗЗР (рН близький до 7).

Переваги:

  • Створює оптимальний для ефективної дії ЗЗР рівень рН (в межах від 6,7 до 7,1)
  • Сумісний із більшістю пестицидів
  • Містить високу кількість Кальцію та Бору
  • Значно зменшує абортивність квіток та плодів бобових рослин
  • Покращує запліднення квіток
  • Сприяє кращому розвитку плодів і насіння
  • Додатково містить мікроелементи (Cu, Mn, Mo, Fe і Zn)
  • Наявність спеціальних добавок підвищує ефективність дії засобів захисту рослин (ЗЗР) та забезпечує оптимальне поглинання поживних речовин незалежно від погодних умов

Ціна на Вуксал Кальцій Бор відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 10 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Вуксал Кальцій Бор Unifer з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

10 л

Спосіб обробки

Внекорневая подкормка

Виробник

Культура

Буряк, Виноград, Кукурудза, Соняшник

Норма робочого розчину

200-400 л/га

Норма витрат препарату, г/га

2,0-4,0 л/га

Мікродобриво Вуксал Кальцій Бор, WUXAL, Unifer 10 л, ціна за 1 л

309 грн.

Мікродобриво Вуксал Кальцій Бор, WUXAL, Unifer 10 л, ціна за 1 л

309 грн.

Артикул: 28009-1-2-1-1-1-1-1-2 Категорія: Позначка: