Опис

Вуксалице дуже ефективні суспензії для позакореневого обробки рослин та обробки насіння, а також комплекс інноваційних рішень, що дозволяють досягати високої ефективності.

Вуксал Екстра COMO – інноваційне добриво-суспензія з високим вмістом кобальту і молібдену, рекомендується для передпосівної обробки насіння бобових культур. Молібден та Кобальт грають важливу роль в процесі фіксації атмосферного азоту бульбочкових бактерій, але зазвичай містяться в низькій концентрації в грунті.

Переваги Вуксал Екстра Комо

Покращує життєдіяльність бульбочкових бактерій.
Повне забезпечення молібденом і кобальтом.
Цілеспрямоване харчування проростають рослин.
Відмінне покриття і адгезія елементів живлення на поверхні насіння.
Прекрасно сумісний з протруйниками насіння і інокулянтів.
Підвищує ефективність пестицидів для обробки насіння.

Вуксал Екстра Комо покращує процес азотфікаціі за рахунок чого підвищується врожайність і якість продукції. Його можна використовувати в поєднанні з іншими препаратами для обробки насіння (протруйниками, інокулянт ін.) Спеціальні добавки, які входять до складу забезпечують рівномірний розподіл препарату і мають відмінні властивості прилипачів на поверхні насіннєвого матеріалу.

Норма внесення: 0,75 – 1,25 л / т насіння.

Ціна на Вуксал КОМО відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 1 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Вуксал КОМО з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

1 л

Спосіб обробки

Внекорневая подкормка

Виробник

Культура

Бобові

Норма робочого розчину

200-400 л/га

Норма витрат препарату, г/га

0,75-1,25 л/т

Мікродобриво Вуксал КОМО, WUXAL, 1 л, ціна за 1 л

1 690 грн.

Мікродобриво Вуксал КОМО, WUXAL, 1 л, ціна за 1 л

1 690 грн.

Артикул: 28009-1-2-1-1-1 Категорія: