Опис

Вуксалице дуже ефективні суспензії для позакореневого обробки рослин та обробки насіння, а також комплекс інноваційних рішень, що дозволяють досягати високої ефективності.

Вуксал Амінокальцій спеціально розроблений для усунення та профілактики дефіциту кальцію. Відсутність мінерального азоту дозволяє контролювати підшкірну плямистість на яблуні в другій половині літа без ризику активації вторинного росту молодих пагонів.

До складу Вуксал Амінокальцій входять Mn і Zn, а також поліпептиди, які сприяють кращому проникненню кальцію і підвищують стійкість рослин до несприятливих факторів. Крім того, рівень рН є оптимальним для проникнення кальцію через щільну шкірку плодів. Застосування Вуксал Амінокалперед збором врожаю підвищує лежкість і транспортабельність продукциии.

Ціна на Вуксал Амінокальцій відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 20 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Вуксал Амінокальцій Unifer з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

20 л

Спосіб обробки

Внекорневая подкормка

Виробник

Культура

Виноград, Капуста, Пшениця, Ріпак, Томати

Норма витрат препарату, г/га

3,0-6,0 л/га

Мікродобриво Вуксал Амінокальцій, WUXAL, Unifer 20 л, ціна за 1 л

179 грн.

Мікродобриво Вуксал Амінокальцій, WUXAL, Unifer 20 л, ціна за 1 л

179 грн.

Артикул: 2800943 Категорія: