Опис

Вуксалице дуже ефективні суспензії для позакореневого обробки рослин та обробки насіння, а також комплекс інноваційних рішень, що дозволяють досягати високої ефективності.

Вуксал Кальцій – комплексна суспензія для профілактики і усунення дефіциту кальцію у плодових і овочевих культур, а також на винограді. Додатково містить азот, магній і мікроелементи, необхідні для оптимального росту плодів, підвищення врожайності і якості продукції.

Вуксал Кальцій попереджає такі фізіологічні захворювання, як гірка ямчатость, скловидність, верхова гниль, розтріскування плодів і потемніння верхівок листя; покращує лежкість і транспортабельність продукції.

Ціна на Вуксал Кальцій відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 10 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Вуксал Кальцій Unifer з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

10 л

Спосіб обробки

Внекорневая подкормка

Виробник

Культура

Буряк, Виноград, Огірки, Пшениця, Ріпак, Томати

Норма витрат препарату, г/га

3,0-5,0 л/га

Мікродобриво Вуксал Кальцій, WUXAL, Unifer 10 л, ціна за 1 л

255 грн.

Мікродобриво Вуксал Кальцій, WUXAL, Unifer 10 л, ціна за 1 л

255 грн.

Артикул: 28009-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорія: