Опис

Кораген 20, к.с. – інноваційний інсектицид проти лускокрилих шкідників на кукурудзі, яблуні, томатах, сої, соняшнику та колорадського жука на картоплі.

Культура Норми витрат л/га
Кукурудза 0,1 – 0,15
Яблуня 0,15 – 0,175
Картопля 0,06
Томати 0,125 – 0,15

Інсектицид Кораген 20, к.с. був створений для захисту яблуні, картоплі і томатів, а з 2012 року його можна застосовувати і на кукурудзі, що дозволило ефективно боротися із кукурудзяним метеликом, який в останнє десятиліття стрімко розвивається. Взагалі препарат дуже ефективний проти лускокрилих, знищує на всих стадіях їх розвитку. Оптимальний період внесення препарату вважається період масового льоту метеликів чи жуків та відкладення ними яєць. Для уникнення звикання шкідників до Кораген 20, к.с., слід проводити не більше двох обробок за сезон із інтервалом 2 – 3 тижні. Знищення шкідників відбувається двома способами після розпилення , під час безпосереднього потрапляння робочого розчину на шкідника та під час його харчування, коли розчин потрапляє через жуйний апарат до шлунку шкідника. Після потрапляння інсектициду до організму шкідника, діюча речовина Хлорантраніліпрол починає миттєво впливати на гени які контролюють м’язову діяльність. Активний компонент стимулює швидке виведення із організму кальцію, що призводить до припинення скорочення м’язової маси. Вплив компонента призводить до параліча шкідника та його швидкої загибелі. Внесення Кораген 20, к.с. відразу припиняє харчування шкідників, а через 24 – 27 годин спостерігається їх масовий відхід.

Ціна на Інсектицид Кораген 20 відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 1 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Кораген 20, Dupont Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Виробник
Діюча речовина

200 г/л, Хлорантраніліпрол

Тарна одиниця

1 л, 5 л

Культура

Виноградники, Картопля, Овочі, Сади, Томати

Країна виробництва

США

Площа обробки

Від 10 га

Вартість за 1 га

до 150 грн

Від чого захищає

білявка, блішки, колорадський жук, міль, плодожерки, попелиця, пьявіци, ріпаковий квіткоїд, сірий буряковий довгоносик, совка, стеблевий кукурудзяний і луговий метелик, тріпси

Роб. розч. для полів/садів

150-250 / 500-1000 л/га

Норма витрат препарату, г/га

0,06-0,175 л/га

Інсектицид Кораген 20, Dupont, Дюпонт, 1 л, ціна за 1 л

грн.

Немає в наявності

Артикул: 1266 Категорія: