Опис

Фосорган Дуо – інсектицид високої ефективності. Чинним компонентом є хлорпірифосу і циперметрин. Виробник компанії «Агрохімічні технології». Постачання проводиться в каністрах на 5 літрів.

Характеристики

Препаративна форма продукту – емульований концентрат. Фосорган Дуо має 3 клас токсичності, тому особливо небезпечний для людини. Відрізняється низькою витратною нормою.

Механізм та спектр роботи препарату

Цей препарат має 2 діючі компоненти, що забезпечує виключення ризику звикання в організмів. Проникає продукт у культуру за листям, корінням та стеблами. При поглинанні інсектицид здатний придушити активовані ферменти у комах.

Речовина здатна знищити блішку, хлібних жуків, зернового совка, злакову муху, п’яву, клопа шкідливу черепашку, злакову листовертку. Від дії даного розчину відбувається розвиток судом, порушення нервової системи та паралічу у комах.

Переваги препарату

Головні переваги даного інсектициду це:

  • здатність діяти на комах різного ступеня розвитку;

  • контактну, фумігантну та репелентну дію;

  • відсутність фітотоксичності;

  • висока швидкість поглинання рослиною.

Навіть на ранніх стадіях розвитку препарат бореться із комахами.

Застосування та дозування

Рекомендовано використовувати інсектицид увечері та вночі для кращого впливу на ґрунтових шкідників. Працювати важливо за температури від +8 до +25 градусів. Цей препарат стійкий до дощів, тому навіть за кілька годин після обробки не знизить ефективності. Заборонено використовувати препарат разом із регуляторами росту, гербіцидами, лужними продуктами.

Для озимих та затятих зернових культур необхідно 0,75-1,1 л/га препарату, для цукрових буряків 0,8 л/га, для ріпаку 0,5-0,6 л/га, а для гороху 1,0 л/га га. Нормою витрати робочої суміші вважається 250-300 л/га.

 

Ціна на Інсектицид Фосорган Дуо відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 5 л

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Інсектицид Фосорган Дуо з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговскую область, Чернівецьку область.

 

Додаткова інформація
Тип дії

Системный

Препарат оригінал

Нурел Д

Діюча речовина

Хлорпирифос 500 г/л, циперметрин 50 г/л

Тарна одиниця

5 л

Культура

Буряк, Горох, Пшениця, Ріпак, Яблуня, Ячмінь

Країна виробництва

Китай

Площа обробки

Від 10 га

Вартість за 1 га

від 150 грн.

Від чого захищає

блішки, горохова зерновка, горохова плодожерка, звичайний буряковий довгоносик, зернова совка, злакові мухи, злакова листокрутка, клоп шкідлива черепашка, пьявіци, стеблевий і насіннєвий скритнохоботніки, хлібні жуки, хлібна жужелиця, щитоноски

Роб. розч. для полів/садів

200-400 / 800-1000 л/га

Норма витрат препарату, г/га

0,5-1,5 л/га

Інсектицид Фосорган Дуо, аналог Нурел Д, 5л, ціна за 1 л

450 грн.

Інсектицид Фосорган Дуо, аналог Нурел Д, 5л, ціна за 1 л

450 грн.

Артикул: 1709-1 Категорія: