Підготовка до посіву кукурудзи

Перш за все потрібно обрати посівний матеріал, який максимально підходить конкретно вашим гектарам. І, звісно, обране насіння має відповідати ось таким показникам:
– схожість більше 92% відсутність доп домішок
– чистота вище 95%
– вологість насіння до 14%
Обовязково зауважуйте на протруєність насіння. Якщо виробник цього не зробив зробіть ви. Адже якщо насіння кукурудзи буде без протруйників ви навряд чи отримаєте гарні сходи і врожай. Шкідники та хвороби суттєво пошкодять рослину.
Грунт. Обов’язково потрібні перед посівні заходи: лущення стерні після попередника (в залежності від вологості обирайте лущильник або борону) навесні, після того, як покажуться перші бур’яни необхідно пройтись полицевими лущильниками, культиваторами. Глибина обробки від 12 до 30 см в залежності від рівня вологи. Розпушування ґрунту, бажано двічі, в кліматичних зонах з недостатньою зволоженістю
Ораючи, не зайвим буде внести аміачну селітру, нітроамофоску, хлористий калій, карбамід. Садіть, коли на глибині закопування ґрунт буде мати температуру +10 +12 В кожному регіоні глибина закопування залежить від щільності ґрунту, його вологості та кліматичних особливостей навколишнього середовища. Найчастіше цей показник від 4 до 12 см. А ось від ФАО кукурудзи та агрокліматичної зони залежить густота посіву насіння кукурудзи. Купити посівний матеріал кукурудзи в Україні завжди можна у нас.
Звертайтесь! Гарних вам врожаїв!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *