Опис

Насіння озимий ріпак Абакус – це середньоранній гібрид. Насіння відрізняються високою схожістю. Кущі середньорослі, потужні, зацвітають рано. Вони мають високу стійкість до вилягання, виграють конкуренцію з бур’янистої рослинністю. Стручки щільні і еластичні, їх визрівання відбувається рівномірно. Цей гібрид дає багатий урожай, ідеально підходить для проведення збиральної кампанії (шляхом прямого комбайнування) Дуже висока стійкість до хвороб.

Основною перевагою озимого гібрида Абакус є те, що він дає високі врожаї на легких, кислих і важких грунтах. Не вимагає особливого догляду, навіть в посушливі періоди. Його стручки щільні і стійкі до розтріскування.

Ціна на Насіння озимого ріпаку Абакус, Lembke згідно прайсу. Продаж від 1 посівної одиниці.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСI ДОКУМЕНТИ І СЕРТИФІКАТИ.

Дивіться інші гібриди бренду Lembke за посиланням на сторінці Ріпак Lembke

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння озимого ріпаку Абакус, Лембке, Lembke Україна з доставкою Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Технологія вирощування

Традиційна

Виробник

Группа стиглості

середньоранній

Потенціал урожайності

50-60 ц/га

Стійкість до посухи

Висока

Морозостійкість

висока

Тарна одиниця

1.5 млн насінин

Рік врожаю

2021

Насіння озимого ріпаку Абакус, Лембке, Lembke

3 958 грн.

Насіння озимого ріпаку Абакус, Лембке, Lembke

3 958 грн.

Артикул: 2179-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорії: ,