Опис
Насіння озимий ріпак Трумпф – гібрид раннього дозрівання, який відрізняється невеликими розмірами і стійкістю до змін погоди. Під час проведення досліджень кореневої системи, гібрид демонструє інтенсивний розвиток коренів і дозволяє збільшити ефективність цілющих речовин.
Так як закладка здійснюється на низькому рівні, ріпак не схильний до вилягання та інших факторів, що впливає на якісний розвиток культур. Трумпф не піддається жорстким погодних умов, відмінно захищений від шкідників і поширених захворювань.
Трумпф пристосований і до піщаних ґрунтів, якщо там досить вологості. Ріпак Трумпф відрізняється високою врожайністю і відмінно приживається на більшості різновидів грунту. Трумпф починає ефективно розвиватися під час весни. Не підлягає виляганню. Показує хороші врожаї. Дуже холодостійкий.

Ціна на Насіння озимого ріпаку Трумпф, Лембке, Lembke згідно прайсу. Продаж від 1 посівної одиниці.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСI ДОКУМЕНТИ І СЕРТИФІКАТИ.

Дивіться інші гібриди бренду Lembke

за посиланням на сторінці Ріпак Lembke

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння озимого ріпаку Трумпф, Лембке, Lembke Україна з доставкою Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Технологія вирощування

Традиційна

Виробник

Группа стиглості

ранній

Потенціал урожайності

50-60 ц/га

Стійкість до посухи

Середня

Морозостійкість

висока

Рік врожаю

2021

Тарна одиниця

1.5 млн насінин

Насіння озимого ріпаку Трумпф, Лембке, Lembke

4 815 грн.

Насіння озимого ріпаку Трумпф, Лембке, Lembke

4 815 грн.

Артикул: 2179-1 Категорії: ,