Опис

Біо-Мінераліс (деструкція целюлози) призначений для обробки стерні та грунту після збирання врожаю сільськогосподарських культур. Прискорює розкладання рослинних залишків, покращує грунтову родючість за рахунок збагачення його поживними речовинами і розвитку специфічної мікрофлори. Знищує патогени, що передаються через рослинні залишки в грунт. Підвищує продуктивність сільськогосподарських культур на 10 – 30%.

Загальні рекомендації. Певна кількість препарату залити в бак обприскувача наповненого на третину чистою водою, включити змішувач і через 15 хвилин, не вимикаючи, долити ще третина води і додати необхідну кількість, заздалегідь приготовлений розчин аміачної селітри або КАС і довести до повного бака обприскувач водою. Продовжувати перемішувати під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину.
Перед застосуванням збовтати!
Робочий розчин препарату готувати безпосередньо перед заправкою обприскувача.
Розчин препарату зберігати не більше доби!
Для поліпшення деструкції, рекомендується, відразу після внесення препарату, закрити рослинні залишки в грунт.
Обробка повинна проводитися при температурі не нижче + 50С.
Заходи безпеки. Препарат Біо-Мінераліс (деструкція целюлози) нетоксичний для людей, тварин і комах! При потраплянні препарату на шкіру або в очі – промити водою.
Зберігання. Препарат Біо-Мінераліс (деструкція целюлози) зберігають в герметичній упаковці при температурі + 30С до + 200С. У відкритій упаковці термін зберігання 30 днів.
Гарантійний термін зберігання: 1 рік з дати виготовлення.

Ціна на Мікродобриво Мікро-Мінераліс 

Деструктор целюлози, стерні

відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 10 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Мікродобриво Мікро-Мінераліс Деструктор целюлози, стерні з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Тарна одиниця

10 л

Спосіб обробки

Внекорневая подкормка

Виробник

Культура

Кукурудза, Пшениця, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак, Соняшник, Сорго, Ярий ячмінь, Ячмінь

Мета внесення

обробка стерні

Країна виробництва

Україна

Норма робочого розчину

250-300 л/га

Норма витрат препарату, г/га

0,5-1 л/т соломи

Мікродобриво Мікро-Мінераліс Деструктор целюлози, стерні, Мінераліс Україна, ціна за 1 л

230 грн.

Мікродобриво Мікро-Мінераліс Деструктор целюлози, стерні, Мінераліс Україна, ціна за 1 л

230 грн.

Артикул: 28009-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорія: