Опис

Сістіва від компанії BASF – це фунгіцидний протруйник. Механізм дії системний. Після того, як протруєне насіння починає проростати, діюча речовина Ксеніум розподіляється по всій рослині і забезпечує тривалий захист листя і кореневої системи від інфекцій: сітчаста і смугаста плямистість, борошниста роса, ризоктоніоз і ін. Також розвивається стійкість до стресів, що благотворно впливає на врожай .

Даний фунгіцидний протруйник ідеально підходить для озимої, ярої пшениці та ячменю, пивоварного ячменю, жита озимого. Також безсумнівний плюс, що по весні рослинам, які пережили зиму, не потрібні будуть фунгіциди. Переваги використання:

  • Довгостроковий і надійний ефект
  • Якісні пагони
  • Захист від листяних захворювань
  • Покращена зимостійкість
  • Кількість фунгіцидних обробок менше

Кожен раз при бажанні поєднувати Сістіва від компанії BASF з препаратами обов’язково необхідно проводити тести на сумісність між собою. Ми також рекомендуємо використовувати протруйники Кінто Дуо від BASF і Іншур від BASF.

Культура

Норма расхода л/т

Ячмінь озимий

1,0 -1,5

Ячмінь ярий

0,5-1,0

Пшениця яра

0,75-1,5

Пшениця озима

0,75-1,5

Жито озиме

0,5-1,5

Ціна на Протруйник Систіва відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 5 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Протруйник Систіва з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

 

Додаткова інформація
Діюча речовина

Ксеміум (флуксапіроксад) 333 г/л

Тип дії

Фунгіцидний (від хвороб)

Виробник

Тарна одиниця

5 л

Культура

Зернові

Країна виробництва

Європа

Від чого захищає

головня, кореневі гнилі, пліснявіння насіння

Норма робочого розчину

10 л/т

Норма витрат препарату, г/га

0,5-1,5 л/т

Протруйник Систіва, ТН BASF, 5 л, ціна за 1 л

2 191 грн.

Протруйник Систіва, ТН BASF, 5 л, ціна за 1 л

2 191 грн.

Артикул: 168 Категорія: