Опис

Максим Сингента Syngenta компанії Syngenta – контактний фунгіцидний протруйник бульб насіннєвої картоплі, насіння зернових та інших культур.

Призначений для захисту сільськогосподарських культур від хвороб, що викликаються грибами з класів аскомицетов, базидіоміцети і недосконалих грибів, які передаються з насінням і через грунт, при цьому не робить негативного впливу на корисні мікроорганізми. Входить до його складу діюча речовина флудіоксоніл відноситься до нового хімічного класу фенілпірролов. У зв’язку з цим, флудіоксоніл володіє особливим механізмом впливу на патогени, принципово відмінним від речовин з інших хімічних груп.

МАКСИМ ефективний проти штамів (особливо грибів з роду Fusarium), у яких знижується чутливість до інших фунгіцидів. На картоплі МАКСИМ, КС ефективний проти всіх видів парші та гнилей при зберіганні, а також ризоктоніозу під час вегетації. Препарат має стимулюючу та імуномодулюючою дією, що підвищує стійкість до ряду хвороб в час вегетаційного періоду.

Ціна на Протруйник Максим  відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 5 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.


В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити
Протруйник Максим з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Діюча речовина

Флудиоксонил 25 г/л

Тип дії

Контактный, Фунгіцидний (від хвороб)

Виробник

Тарна одиниця

5 л

Культура

Буряк, Горох, Жито, Кукурудза, Пшениця, Ріпак, Соняшник, Сорго, Соя

Країна виробництва

Європа

Від чого захищає

альтернаріоз, антракноз, аскохітоз, біла гниль, пенициллез, пероноспороз, пліснявіння насіння, ризоктониоз, фузаріоз

Норма робочого розчину

4-8 л/т

Норма витрат препарату, г/га

1,0-6,0 л/т

Протруйник Максим Сингента Syngenta, 5л, ціна за 1 л

699 грн.

Протруйник Максим Сингента Syngenta, 5л, ціна за 1 л

699 грн.

Артикул: 505 Категорія: