Опис

Ультрасил Дуо від компанії Укравіт – це протруйник, який застосовується аграріями для захисту насіння від грибкових хвороб, які викликають патогенні організми. Речовини, які входять до складу – імазаліл і тебуконазол. Малотоксичний, тара 5 л.

Використання препарату Ультрасил Дуо покращує показники схожості та енергії проростання посівного матеріалу. Діє системно. Також наявність імазоліла в складі допомагає рослині стати більш стійким до посухи. Застосовується один раз.

Даний протруйник від Ukravit відмінно працює в зв’язці з іншими препаратами. Виняток становлять тільки лужні. Рекомендуємо обов’язково робити пробу після приготування розчину. Дивіться щоб не було ніяких білих опадів і піни.

Витрата препарату 0,4 – 0,5 л на тонну.

Ціна на Протруйник Ультрасил Дуо відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 5 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Протруйник Ультрасил Дуо з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

 

Додаткова інформація
Діюча речовина

імазаліл 100 г/л, Тебуконазол 60 г/л

Тип дії

Фунгіцидний (від хвороб)

Виробник

Тарна одиниця

5 л

Культура

Зернові

Від чого захищає

головня, пліснявіння насіння, прикореневі гнилі

Норма робочого розчину

8-10 л/т

Норма витрат препарату, г/га

0,4-0,5 л/т

Препарат оригінал

Раксіл Ультра

Протруйник Укравіт Ukravit, Ультрасил Дуо, аналог Раксил Ультра, 5 л, ціна за 1 л

525 грн.

Протруйник Укравіт Ukravit, Ультрасил Дуо, аналог Раксил Ультра, 5 л, ціна за 1 л

525 грн.

Артикул: 551 Категорія: Позначки: ,