Вам також може сподобатися…

-3%
Тара: 80 тис. насінин
ФАО: 200
Вологовіддача: Висока
Тара: 500 тис. насiнин
Період вегетації, днів: 108-115
Група стиглості: середньостиглий
-3%
Тара: 150 тис. насінин
Період вегетації, днів: 105-112
Стійкість до вовчка: 5 рас
Група стиглості: середньоранній

Опис

Гербіцид Август Мілонга – надійний двокомпонентний селективний гербіцид ґрунтової і листкової дії для комплексного контролю широкого спектра бур’янів у посівах соняшнику, кукурудзи, сорго та сої.

Переваги препарату:

  • контроль широкого спектра однорічних дводольних та злакових бур’янів
  • тривалий період захисту (8 – 10 тижнів)
  • широке вікно застосування на кукурудзі
  • висока селективність
  • можливість використання на селекційних ділянках
  • контроль усього спектра бур’янів, включаючи види з пізніми термінами проростання, у комбінації зі страховим гербіцидом
  • можливість гнучкого застосування у різних типах сівозмін
Культура Бур’яни Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки, обмеження
Кукурудза Однорічні злакові та дводольні бур’яни 4,0 – 4,5 Обприскування ґрунту до сівби, після сівби або після сходів культури до фази 3 – 5 листків у культури
Соняшник 4,5 Обприскування ґрунту до появи сходів культури
Сорго* 4,5 Обприскування ґрунту до появи сходів культури, або по сходам в фазі 3-5 листків
Cоя 4,0 – 4,5 Обприскування ґрунту до появи сходів культури

На соняшнику і сої Мілонгу® вносять способом обприскування ґрунту до сходів культури, на кукурудзі і сорго проводять обробку ґрунту до сівби, після сівби до сходів або після сходівкультури до фази 3 – 5 листків. Застосовувати препарат слід за температури – понад +10 °С.

У зв’язку з високою селективністю Мілонги® його можна застосовувати до фази 3 – 5 листків кукурудзи, але обов’язково орієнтуватись на фазу розвитку бур’янів – не можна допускатипереростання злаковими та дводольнимибур’янами фази понад 2 листків. У випадку обприскування ґрунту до сівби культури за наявності ґрунтової посухи для досягнення кращої дії препарат рекомендується вносити під передпосівну культивацію, але не глибше ніж на 5 см. За післясходового застосування слід обробляти посіви у фазу сім’ядолі – дві пари справжніх листків у дводольних бур’янів, та до фази трьох листків у злакових бур’янів. На важких ґрунтах або ґрунтах із високим вмістом гумусу слід застосовувати максимальні норми витрати Мілонги® В умовах посушливої весни також рекомендується вносити максимальну норму гербіциду. На легких ґрунтах із низьким запасом гумусу у шарі 0 – 20 см необхідно знизити норму витрати препарату до 3 л/га.

Якщо при досходовому застосуванні гербіциду випали незначні опади після обробки або під час обробки, то у цьому випадку ефективність препарату не знижується.

Ціна на Август Мілонга відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 10 л

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Гербіцид Август Мілонга з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговскую область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Діюча речовина

312,5г/л- S-металохлор + 187,5г/л- тербутилазин

Виробник

Тип дії

Системный

Спосіб внесення

Післясходовий

Країна виробництва

Белорусь

Тарна одиниця

10 л

Культура

Кукурудза, Соняшник, Сорго, Соя

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

200-400 л/га

Норма витрат препарату, г/га

4,0-4,5 л/га

Гербіцид Август Мілонга, 10 л , ціна за 1 л

282 грн.

Гербіцид Август Мілонга, 10 л , ціна за 1 л

282 грн.

Артикул: 12912-1-1 Категорія: