Опис

Евролайтінг – гербіцид, який застосовується для соняшників, що підтримують технологію «Чисте поле» (ClearField). Швидко і ефективно знищує всі види бур’янів: однорічні та багаторічні дводольні бур’яни, однорічні та багаторічні злакові бур’яни, а також не допускає їх подальшого зростання. Та й вовчку не дає жодного шансу. Підтримує технологію «Чисте поле» (ClearField). Перевагою є те, що для його використання не треба готувати грунт. Ефект від евролайтінга зберігається деякий час і діє на наступні культури терміном від 4-ох до 24 місяців.

Препарат у вигляді суспензійний емульсії. Обробляти поле можна тільки один раз, але більше буде і не потрібно. Не використовуйте його, якщо температура повітря нижче 10 градусів або спостерігається перепади протягом дня в районі 10 градусів. Внесення відбувається, коли у соняшнику з’явилося 2-8 листків, а у бур’янів 2-6 листочків. Ні в якому разі не можна застосовувати Евролайтінг від БАСФ з іншими гербіцидами і мінеральними добривами. Не лякайтеся якщо соняшник трохи «приб’є» після застосування, через кілька днів він зміцніє. Також бур’яни можуть не тішити вас своєю стійкість, але не турбуйтеся – дія препарату іноді і так поширюється і ріст рослини все одно в підсумку сповільнюється.

Витрата препарату 1 – 1,2 л / га.

Аналог Гербицид Євро-Лайтнінг:

Ціна на Гербіцид Євро-Лайтнінг відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 10 л.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Гербіцид Євро-Лайтнінг з доставкою Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Норма витрат препарату, г/га

1-1,2 л/га

Діюча речовина

імазамокс 33 г/л, Імазапир 15 г/л

Тип дії

Селективный

Виробник

Спосіб внесення

Післясходовий

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

Від 10 га

Тарна одиниця

10 л

Культура

Соняшник

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

250-300 л/га

Гербіцид ЄвроЛайтнінг, Євролайтинг, BASF 10 л, ціна за 1 л

829 грн.

Немає в наявності

Артикул: 203 Категорія: