Інсектицид канонір Дуо для обприскування
Канонір Дуо – це ефективне рішення для захисту посівів пшениці озимої від широкого переліку шкідників. Формула випущена у вигляді концентрату суспензії в тарі на 1 літр і має 2 клас токсичності (дуже токсичний). До складу інсектициду увійшло два активні компоненти, в різній концентрації грам на літр:
Канонір Дуо також застосовують і на:
- плодових деревах та чагарниках;
- люцерні;
- пасльонових – томати, баклажани;
- баштанних;
- гороху;
- ріпаку;
- сорго;
- цибулі.
- Імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100 г/л
Виробляє препарат українська компанія Агрохімічні Технології, яка тривалий час постачає на агроринок високоефективні засоби захисту для сільськогосподарських культур.
Особливості та механізм дії
Контактно-системний інсектицид виділяється тривалим захисним ефектом завдяки двокомпонентному складу. Імідаклоприд після обробки проникає в тканини рослини, що рівномірно розподілялася за біологічною структурою культури. У свою чергу лямбда-цигалотрін залишається на поверхні листка, стебла, стовбура. При контакті з компонентами, що діють, у шкідника блокується і уражається нервова система — комаха перестає харчуватися. Внаслідок повного виснаження жук гине.
Переваги Канонір Дуо
Формула в короткий термін дозволяє впоратися зі шкідниками, тим самим дає можливість фермеру зберегти врожай. Препарат зарекомендував себе з кращого боку, має низку переваг:
- не змивається опадами, зливами;
- вбиває листогризних і сисних комах;
- впливає на прихованих шкідників, які під час обприскування перебували у важкодоступних місцях;
- захисний термін триває від 14 до 25 днів;
- потрійна дія для забезпечення найбільш ефективної боротьби – системна, кишкова, контактна;
- не втрачає своєї активності при посусі та тривалих високих температурах.
Всі ці переваги є додатковим приводом придбати цей засіб.
Рекомендації щодо використання для фермерів
Щоб досягти найкращого результату після обробки, важливо правильно підготувати та нанести розчин. Обприскувати бажано при температурному режимі від +10°С до +25°С. При приготуванні маточного розчину в окремій тарі розмішати суспензію з водою до повного розчинення концентрату не перевищував порога співвідношення – 1:5 (20% розчин). Витрата робочого складу (л/г) визначається областю застосування:
- 100-200 – при обприскуванні на сходах;
- 200-400 – в решту періоду;
- 0,10-0,15 – для боротьби з хлібним жуком, приховано проживаючих комах, а також за нестійких погодних умов.
Обов’язково враховуйте високу токсичність препарату для запилювачів – обмеження польоту для бджіл має дотримуватися не менше 5-ти діб, захисна зона – 5 км.
Канонір Дуо використовують для обприскування пшениці озимої. Однак препарати з аналогічним складом застосовують і на:
- плодових деревах та чагарниках;
- люцерні;
- пасльонових – томати, баклажани;
- баштанних;
- гороху;
- ріпаку;
- сорго;
- цибулі.
Також останні показали відмінні результати при передпосівному протруюванні насіння.
Придбати Інсектицид канонір Дуо для обприскування за доступною ціною можна в інтернет-магазині Гектар. Вам потрібно залишити заявку на сайті, щоб оформити замовлення. Наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі покупки і подальшого співробітництва. Ви можете взяти участь в бонусної програмі і скористатися акційними пропозиціями інтернет-магазину, незалежно від суми замовлення. Також, наші фахівці розкажуть про достоїнства і переваги, допоможуть вибрати посівну продукцію, що відповідає вашим кліматичних умов. Доставка товару здійснюється по всій території України. Уточнюйте у менеджерів її вартість і умови.
Ціна на Протруйник Канонір Дуо відповідно прайсу.
Продаж від 1 штуки 1 л.
100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.
В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Протруйник Канонір Дуо з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.