Опис

Насіння озимий ріпак Траст КЛ – це ранній сорт озимого ріпаку. Підходить для посіву на Півдні і Сході України. Врожаї до 56 ц / га.

Траст КЛ є новий гібрид системи Clearfield, тобто під евролайтінг. Має високу стійкість до погодних стресів. Це було підтверджено даними по Україні після нещадних умов зими без снігу в 2016 і 2017 році.
Гібрид є високоврожайних, середньостиглих і відрізняється стійкістю до засух.
Призначений він для посіву в південних і східних регіонах, а також в місцевостях, де росте рясне кількість хрестоцвітих бур’янів, які не можна знищити за допомогою класичних гербіцидів.
Траст КЛ прекрасно підійде для посіву в ранній і оптимальний період. У гібрида дуже висока стійкість до сильних засух – це доведено високою врожайністю на території Болгарії та Угорщини. Середньорослий Траст КЛ стійкий до вилягання і прекрасно поводиться при обробці комбайнами.

Ціна на Насіння озимого ріпаку Траст КЛ, Lembke згідно прайсу. Продаж від 1 посівної одиниці.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСI ДОКУМЕНТИ І СЕРТИФІКАТИ.

Дивіться інші гібриди бренду Lembke за посиланням на сторінці Ріпак Lembke

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння озимого ріпаку Траст КЛ, Лембке, Lembke Україна з доставкою Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Технологія вирощування

под ClearField

Виробник

Группа стиглості

ранній

Потенціал урожайності

50-60 ц/га

Стійкість до посухи

Висока

Морозостійкість

висока

Тарна одиниця

1.5 млн насінин

Рік врожаю

2021

Насіння озимого ріпаку Траст КЛ, під Клеарфілд, Євролайтінг, Лембке, Lembke

5 089 грн.

Насіння озимого ріпаку Траст КЛ, під Клеарфілд, Євролайтінг, Лембке, Lembke

5 089 грн.

Артикул: 2179-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорії: ,