Опис

Куінтус широко розповсюджений в країнах Європи включаючи Україну та країни Балтії. Належить до середньоранніх сортів ярої пшениці із високою стійкістю до уражень несправжньою борошнистою росою, фузаріозом, бурою і жовтою іржою та септоріозом листя. Також генетично стійкий до уражень шведською мухою. Стабільні врожаї сорт демонструє у всих кліматичних зонах, незалежно від типів грунтів та стресових ситуацій. На протязі всієї вегетації демонструє хорошу посухостійкість. При вирощуванні сорту після зернових колосових попередників, проводять комплексну профілактичну обробку посівів проти основних хвороб. На підготовчій стадії площі до посіву, визначають ступінь мінералізації грунту. Наприклад частка азоту не повинна бути нижчою за 120 кг/га. Частка інших речовин повинна бути в достатній кількості. На початку вегетації сорт формує багато стеблові кущі, які демонструють високу стійкість до вилягання. Колос у сорту середньо-великий, в процесі обмолоту його зерно добре відділяється. Сорт містить високе число седиментації та багато білку. В залежності від кліматичної зони, посівну розпочинають із середини лютого і продовжують до початку квітня.

Куінтус – найвищий рівень врожайності майже у всіх офіційних і пострегістраційних випробуваннях в Європі.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння ярої пшениці Куінтус з доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Додаткова інформація
Селекція

Зарубіжна

Оригінатор

Семелита

Тарна одиниця

мішок 50 кг

Репродукція

1 репродукція

Період вегетації, днiв

80-90

Маса 1000 насінин

до 40 г

Потенціал врожайності

7-10 т/га

Тип зернівки

Безоста

Тип яровизації

нет

Стійкість до посухи

Середня

Стійкість до хвороб

середня

Рекомендовані терміни посіву

ранні

Рекомендована норма посіву

180-220 кг/га

Найкращі області

Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницкая, Черкаська, Чернігівська

Насіння ярої пшениці Куінтус

600 грн.

Немає в наявності

Артикул: 2188 Категорія: