Опис

Насіння кукурудзи Монсанто ДКС 3472 – середньоранній гібрид, який підтримує адаптивну технологію. Можна використовувати в різних умовах вирощування. Дуже пластичний тому підлаштується під різні кліматичні та грунтові умови. Можна використовувати як на зерно, так і на силос і крупу. Не бійтесь залишати його довше в полі. Це йому не нашкодить.  Показує хороші урожаї на в західних, Центральних та північних областях України. Посівний матеріал Dekalb DKС 3472 має здатність до показу гарних результатів в монокультурі.

Ціна на насіння гібрида Монсанто ДКС 3472 відповідно прайсу. Продажа від 1 посівної одиниці.

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ І СЕРТИФІКАТИ.

Дивіться інші гібриди бренду Монсанто за посиланням на сторінці Кукурудза Monsanto

 

3507 інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння кукурудзи Монсанто ДКС 3472 з доставкою Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговск ю область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Рік врожаю

2020

Виробник

ФАО

240

Тарна одиниця

80 тис. насінин

Тип обробки насіння

протравлено

Країна виробництва

Європа

Вологовіддача

Висока

Тип насіння

кременисто-зубовидний

Стійкість до посухи

Середня

Стійкість до холоду

Середня

Придатність для вирощування в монокультурі

Висока

Кількість рядів у качані

14-16

Густота посіву

65 000 – 85 000 шт/га

Найкращі області

Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатская, Кіровоградська, Київська, Львівська, Полтавська, Ровенская, Тернопільська, Харківська, Хмельницкая, Черкаська, Черновицкая

Насіння кукурудзи Монсанто, ДКС 3472 Dekalb, Декалб

2 897 грн.

Насіння кукурудзи Монсанто, ДКС 3472 Dekalb, Декалб

2 897 грн.

Артикул: 1686-1-1-2-1-1 Категорії: ,