Опис

Віра, люцерна для посіву – дводольна рослина, що використовується господарствами переважно для забезпечення кормом тварин. Трава цвіте, тим самим приваблюючи бджіл, і є медоносною.

Люцерна – це трава з найбільшим вмістом білка в своєму складі, що росте на території України. Приблизно 20%, що є рекордом. Добре переносить всі основні хвороби в тому числі і корінні гнилі.

Насіння дрібне, вага 1 тис.шт. – Близько 2-2,5 г.
Особливості вирощування
Норма висіву люцерни: у вологих регіонах – 16-18 кг/га (160-180 г на сотку), у посушливих – 14-16 кг/га (140-160 г на сотку).
При посіві в травосуміші (зазвичай це люцерна + багаття + костриця) 8-10 кг/га.
Насіння висівають на підготовлений ґрунт на глибину 2-3 см, після посіву відразу боронують. Після появи сходів боронити люцерну не рекомендується.
Слід сіяти навесні, коли температура сягне 18-20°С.
Люцерна дозволяє зробити кілька укосів на рік.
Виробництво: Україна.

Ціна на Насіння люцерни Віра, еліта згідно прайсу.
Продаж від 3 кг.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння люцерни Віра, еліта з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область, Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черні Виговського область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Виробник

Селекція

Вітчизняна

Репродукція

Еліта

Тарна одиниця

25 кг, 5 кг

Потенціал врожайності

130-140 ц/га

Рекомендована норма посіву

25-30 кг/га

Насіння люцерни Віра, еліта, ціна за 1 кг

195 грн.

Насіння люцерни Віра, еліта, ціна за 1 кг

195 грн.

Артикул: 1365-1 Категорія: