Опис

Регіна, люцерна для посіву – дводольна рослина, що використовується господарствами переважно для забезпечення кормом тварин. Трава цвіте, тим самим приваблюючи бджіл, і є медоносною.

Люцерна – це трава з найбільшим вмістом білка в своєму складі, що росте на території України. Приблизно 20%, що є рекордом. Добре переносить всі основні хвороби в тому числі і корінні гнилі. З моменту висіву до першого покосу проходить близько 2 місяців. До збору насіння 4-5 місяців. Продуктивність люцерни Регіна еліта 4 роки.

Ціна на Насіння люцерни Регіна, еліта згідно прайсу.
Продаж від 1 мішка 5, 25 кг.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння люцерни Регіна, еліта з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область, Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черні Виговського область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Виробник

Селекція

Вітчизняна

Репродукція

Еліта

Тарна одиниця

25 кг, 5 кг

Потенціал врожайності

130-140 ц/га

Рекомендована норма посіву

25-30 кг/га

Насіння люцерни Регіна, еліта, ціна за 1 кг

120 грн.

Немає в наявності

Артикул: 1365-1 Категорія: