Опис

Один із найрозповсюдженіших в нашій країні сортів озимого тритикале Обрій Миронівський. Його вирощують у всих грунтово-кліматичних зонах країни – Полісся, Лісостеп та Степ. Реєстрацію пройшов у 2014 році і з тих пір завойовує все більші території. Сорт може вирощуватись, як для зернового використання у хлібопекарській промисловості, так і для зернофуражного при відгодівлі тварин та для виробництва спирту.

Обрій Миронівський має високий потенціал до врожайності, який сягає 97 ц/га. Достигання врожаю відбувається в середні терміни. Висів сорту розпочинають під кінець вересня – в перших числах жовтня. Він добре родить на грунтах із поганим агрофоном та навіть на солончаках. Сорт в процесі вегетації демонструє високу зимостійкість та посухостійкість, має середню стійкість до вимокання.

Практично максимальну стійкість сорт демонструє до септоріозу, бурої іржі, фузаріозу та борошнистої роси. У сорту формується великий колос, який більше схожий на пшеничний ніж на житній. По всій довжині вкритий остюками. В ньому формується зерно світло-коричневого кольору. Вага 1000 шт. таких зернин становить 45 – 50 г.

Обрій Миронівський – універсальний сорт середнього строку дозрівання.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння озимого тритикале Обрій Миронівський з доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Додаткова інформація
Репродукція

1 репродукція, 2 репродукція, Еліта

Тарна одиниця

50 кг

Сорт/Гібрид

Сорт

Потенціал урожайності

97 ц/га

Насіння озимого тритикале Обрій Миронівський

881 грн.

Немає в наявності

Артикул: 2072 Категорія: