Опис

Просо належить до основних круп’яних культур, яке здатне забезпечити стабільні врожаї навіть в несприятливі роки. Його виробництво займає шосте місце в світі після кукурудзи, рису, пшениці, ячменю і сорго. Придатне для вирощування в різних кліматичних зонах і на різних типах грунтів. Його ще часто використовують при пересіві підмерзлих озимих і ярих культур. З 2008 року в Державному реєстрі сортів з’явився новий сорт проса Вітрило, придатний до вирощування в Україні в степовій зоні.

Особливості проса Вітрило

Вітрило було створено на базі сортів Масловський 4, Харківське86 і к-10006 методом внутрішньовидової гібридизації з подальшим відбором найкращих зразків. Висота рослини 100-120 см. Сорт стійкий до вилягання, має міцне стебло з гарною облистяністью. Період росту рослини 91-110 днів. Кисть велика, слабо нахилена. Зерно кругле, жовтого кольору. Вага 1000 зерен 7.8-8.4 г. Середня врожайність в зоні степу 31.3 ц/га. Вітрило витривала до сажки і тримає 4 раси, що дозволяє висівати просо без передпосівного протруювання. Поразки меланозом можливі у 0.8-4%. Вітрило характерно високим виходом крупи – 83%, і низькою плівчастью – 16.8%. Просо висівають з розрахунку 70 зерен на погонний метр, міжряддя 45 см.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння проса Вітрило з доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Додаткова інформація
Тип вирощування

яровой

Форма

сорт

Репродукція

1 репродукція, Еліта

Селекція

Українська

Оригінатор

УААН

Тарна одиниця

мішок 40 кг

Період вегетації, днiв

95-115

Потенціал врожайності

70 ц/га

Тип зернівки

Безоста

Стійкість до посухи

Висока

Стійкість до хвороб

висока

Маса 1000 насінин

7-9 гр

Рекомендована норма посіву

0–4, 4, 5 млн/га

Найкращі області

восточный, Южный

Насіння проса Вітрило

1 250 грн.

Немає в наявності

Артикул: 901 Категорія:
Безкоштовна консультацiя

Безкоштовна консультацiя

    Або зв'яжiться з нами:

    • 100% оригінал: є всі документі і сертифікати
    • Нова Пошта, Самовивіз
    • Оплата при отриманні або картою
    • Безкоштовна консультація