Опис

Сорт проса Слобожанське характеризується високими показниками технологічних і харчових якостей крупи, тому якщо ви обираєте сорт для вирощування за для харчових властивостей – цей сорт саме для вас.

Сорт виведений в Інституті рослинництва ім. В. Я. Юр’єва в Харкові. Виведенийвнутрішньовидовоюгібридизацієюсортозразківмутантногопоходження (Харківське 57 х 82 – 8361).

Щодо біологічних властивостей даний сорт має прямостоячий кущ із міцним стеблом. Розміри рослини становлять 115см. Лист має зелене забарвлення із слабким опушенням, а восковий наліт взагалі відсутній в період кущіння. На етапі колосіння листок стає проміжним. Волоть жовтого кольору, досягає розмірів 35-38 см. Зерно має напівкруглу форму та золотисте забарвлення.

До основних переваг даного сорту відносять його відмінну стійкість до вилягання та осипання. Просо Слобожанське має високий бал засухостійкості. Сорт являється високоврожайним і навіть за несприятливих умов з нього можна зібрати хороший кількісний показник врожаю. Крупне зерно має має високі технологічні та харчові якості.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння проса Слобожанське з доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.

Додаткова інформація
Тип вирощування

яровой

Форма

сорт

Репродукція

1 репродукція, Еліта

Селекція

Українська

Оригінатор

им. В. Я. Юрьева УААН

Тарна одиниця

мішок 40 кг

Період вегетації, днiв

89-96

Потенціал врожайності

до 40 ц/га

Тип зернівки

Безоста

Стійкість до посухи

Висока

Стійкість до хвороб

висока

Маса 1000 насінин

7-9 гр

Рекомендована норма посіву

0–4, 4, 5 млн/га

Найкращі області

восточный, центральный, Южный

Насіння проса Слобожанське

1 355 грн.

Немає в наявності

Артикул: 1366 Категорія: