Опис

Гречка “Гренбі” (GRANBY)

Гречка Гренбі (Fagopyrum esculentum) – це ярий трансгенний сорт, який використовується в продуктових цілях. Було розроблено концерном UNION CARBIDE та відомим канадським Холдингом SERTIS.

Врожайність 53-60 ц/1га.
Період посіву: з 1 червня до 5 серпня.

Інсектициди не використовуються, характеризується стійкістю до шкідників.

Гербіциди застосовуються.

Вегетаційний період: 68 – 75 днів (ранній).
Висока стійкість до посухи: +55 °C

Характеризується імунітетом до хвороб, що вражають звичайні сорти гречки, асхітозу, філостиктоз, бактеріоз, сіра та коренева гнилі, бактеріальна плямистість тощо.
Стійкість до шкідливих комах.
Стійкість до засолення ґрунтів. Насіння гречки поступово дозріє на всій рослині і не обсипається, до повного дозрівання. Завдяки цьому гречка не потребує десикації, забирається гречка безпосередньо комбайнами. Рослина гречки самозапильна.
Тому немає потреби у присутності бджіл. Медоносний.

НОРМА ПОСІВУ ГРЕЧИХИ: на 1 га становить – 47-50 кг з розрахунку 40-45 шт. на 1 погонний метр точними сівалками на глибину закладення насіння 6 см – 7 см.

Продаж від 40 кг

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Насіння гречки Гренби GRANBY Канада з доставкою Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Львівська область, Миколаївська область область, Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Чернігівську область, Чернівецьку область.
Додаткова інформація
Репродукція

1 репродукція

Селекція

Канадська

Тарна одиниця

мішок 40 кг

Період вегетації, днiв

68-75

Потенціал врожайності

53-60 ц/га

Стійкість до посухи

Висока

Стійкість до хвороб

висока

Рекомендована норма посіву

47-50 кг/га

Насіння гречки Гренби GRANBY Канада, мішок 40 кг, 1-ша репродукція

3 190 грн.

Насіння гречки Гренби GRANBY Канада, мішок 40 кг, 1-ша репродукція

3 190 грн.

Артикул: 901-1 Категорія: