Вам також може сподобатися…

Тара: 0,75 кг
Діюча речовина: 600 г/кг, Нікосульфурон, тифенсульфурон-метил 150 г/кг
Норма робочого розчину: 200-300 л/га
Тара: 5 л
Діюча речовина: 480 г/л, Мезотріон
Норма робочого розчину: 200-250 л/га
Тара: 0,3 кг
Діюча речовина: 563 г/кг трибенурон-метил, флорасулам, 187 г/кг
Норма робочого розчину: 200-300 л/га

Опис
Підсилювач активності гербіцидів Ад’ювант (поверхнево-активна речовина) для застосування в сумішах з гербіцидами задля збільшення їхньої ефективності

Переваги препарату:

 • краще утримання крапель робочого розчину гербіцидів на поверхні листя бур’янів;
 • краще розтікання крапель робочої рідини по поверхні листя;
 • збільшення в декілька разів площі покриття робочим розчином поверхні листків;
 • збільшення ступеня проникнення діючої речовини гербіцидів у листки бур’янів;
 • досягнення вищої ефективності гербіцидів у боротьбіз бур’янами, листя яких вкрите воском або густо опушене;
 • підвищення стійкості гербіцидів до дощу;
 • забезпечення високої дисперсності та стабільності робочого розчину гербіцидів.

Механізм дії:

Ад’ю™ знижує поверхневий натяг робочого розчину гербіцидів, тому його краплі менше скочуються з листків, добре на них утримуються та краще розтікаються їхньою поверхнею, а площа кожної краплі збільшується у декілька разів. Відповідно зростає загальна площа покриття поверхні листя розчином гербіциду. Завдяки особливій хімічній структурі Ад’ю™ підвищує ступінь проникнення діючої речовини в листя. Відбувається це з декількох причин. З одного боку, ад’ювант покращує змочувальну здатність робочого розчину, що допомагає діючій речовині гербіциду швидше переборювати бар’єр у вигляді епікутикулярного воску на поверхні листя. З іншого боку, підсилюється поглинання діючої речовини, таким чином в листки бур’янів проникає більша її кількість. У результаті цього проникна здатність гербіциду збільшується, що дає змогу особливо ефективно знищувати бур’яни, листя яких у суху спекотну погоду вкривається восковим нальотом (лобода, полин, щириця, гірчак, молочай) або має густе опушення (осот, чистець, татарник, вероніка). Більш ефективною стає боротьба з частково перерослими бур’янами. За додавання Ад’ю™ в робочий розчин гербіциду значно підвищується стійкість останнього до дощу. Окрім того, використання Ад’ю™ з гербіцидом зменшує ступінь випаровування препарату з листкової поверхні. Ад’ю™ забезпечує високу дисперсність та стабільність робочого розчину гербіциду.

Рекомендації щодо застосування:

використовують разом із пестицидами для підвищення їхньої ефективності. Норма витрати Ад’ю – 0,2 л/га за витрати робочого розчину гербіциду 200 л/га. Наприклад, під час застосування на кукурудзі (окрім кукурудзи на олію) Ад’ю™, 0,2 л/га, в сумішах з гербіцидом Дублон® Голд, 50 – 70 г/га обприскування посівів проводять у фазу 2 – 6 листків культури, за висоти пирію повзучого 10 – 15 см, у фазу 1 – 4 листків однорічних дводольних і злакових бур’янів. За використання на посівах сої суміші Ад’ю™, 0,2 л/га, з гербіцидом Фабіан®, 80 – 100 г/га, обприскування посівів проводять у ранні фази росту бур’янів незалежно від фази розвитку культури.

Приготування робочого розчину:

під час приготування робочого розчину гербіциду ад’ювант Ад’ю™ слід вливати в бак обприскувача в останню чергу, інакше через піноутворення при його додаванні частина розчину може вилитись з бака обприскувача.

Сумісність:

можна застосовувати з гербіцидами в формі гранул, що диспергуються у воді та розчинних гранул (сульфонілсечовини, імідазоліни, піридинкарбонові кислоти та ін.) для підвищення їхньої біологічної ефективності.

Ціна на Август Підсилювач активності гербіцидів Ад’ю™ відповідно прайсу.

Продаж від 1 каністри 5 л

100% ОРИГІНАЛ. Є ВСІ ДОКУМЕНТИ.

В інтернет-магазині Агропошта ви можете купити Підсилювач активності гербіцидів Ад’ю™ з доставкою в Вінницьку область, Волинську область, Дніпропетровської області, Житомирську область, Закарпатську область, Запорізьку область, Івано-Франківську область, Київську область, Кіровоградську область, Луганську область, Львівську область, Миколаївську область , Одеську область, Полтавську область, Рівненську область, Сумську область, Тернопільську область, Харківську область, Херсонську область, Хмельницьку область, Черкаську область, Черниговскую область, Чернівецьку область.

Додаткова інформація
Діюча речовина

900 г/л етоксилат ізодецилового спирту

Виробник

Спосіб внесення

Післясходовий

Препарат оригінал

Розробка АВГУСТ

Країна виробництва

Белорусь

Тарна одиниця

5 л

Культура

Всі сільськогосподарські культури

Норма витрат препарату, г/га

0,2 л/га

Підсилювач активності гербіцидів Ад’ю™, 5 л, ціна за 1 л

  7 700 грн.

  Підсилювач активності гербіцидів Ад’ю™, 5 л, ціна за 1 л

  7 700 грн.

  Артикул: 12912-1-1-1-1 Категорія: